Zwroty i reklamacje

Zwroty

Zgodnie z §6 i §7 Regulaminu mojego sklepu, masz prawo do odstąpienia od umowy zakupu bez konieczności podawania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia, w którym otrzymałaś towar. Należy jednak pamiętać, że zgodnie z art. 38 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827), istnieją wyjątki od tej zasady. Prawo to nie przysługuje w przypadku produktów nieprefabrykowanych, które zostały wykonane na specjalne zamówienie, czyli dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta poprzez wybór specyfikacji takich jak wzór materiału, wielkość produktu, lub inne indywidualne konfiguracje.

Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Kupujący zgodzi się na inne rozwiązanie, w każdym przypadku Kupujący nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące procesu zwrotu, proszę o kontakt ze mną. Jestem tutaj, aby pomóc i zapewnić Ci pełną satysfakcję z zakupów w moim sklepie.

Proces zwrotu

Aby dokonać zwrotu, prosimy o kontakt przez adres e-mail: kontakt@polarkijakzbajki.pl, aby uzyskać formularz odstąpienia od umowy oraz instrukcje dotyczące procedury zwrotu. Towar nie może nosić śladów użytkowania i musi zostać zwrócony w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu.

Adres do zwrotów:

Elżbieta Wójcik "POLARKI JAK Z BAJKI"
ul. Heleny Marusarz 59/2, 33-100 Tarnów

Koszty zwrotu pokrywa Klient. W przypadku produktów na zamówienie, które są wykluczone z prawa odstąpienia od umowy, zachęcamy do kontaktu w celu rozwiązania ewentualnych kwestii.

Reklamacje

Jeśli zakupiony produkt jest wadliwy, możesz skorzystać z prawa do reklamacji zgodnie z §8 regulaminu. Reklamację prosimy wysłać na adres e-mail: kontakt@polarkijakzbajki.pl, dołączając opis wady i dowód zakupu.

Adres do reklamacji:

Elżbieta Wójcik "POLARKI JAK Z BAJKI"
ul. Heleny Marusarz 59/2, 33-100 Tarnów

Dołożymy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni. W przypadku produktów na zamówienie dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów i unikać potencjalnych problemów z jakością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl